MŪSU IZVĒLE
Internets 1 Internets 2 internets 3 IZZI HOME - Internets + TV IZZI HOME - Internets + TV 2 IZZI HOME - Internets + TV 3 IZZI HOME - Internets + TV + tematiskā paka
Uzzināt vairāk Uzzināt vairāk Uzzināt vairāk Uzzināt vairāk Uzzināt vairāk Uzzināt vairāk Uzzināt vairāk
12,60 15,36 18,65 13,50 15,60 17,70 20,60
Nav Nav Nav Ir Ir Ir Ir
Nav Nav Nav Nav Nav Nav Nav
25 Mbit/s
 50 Mbit/s 100 Mbit/sek 25 Mbit/sek 50 Mbit/sek 100 Mbit/sek

50 Mbit/sek

1 1 1 1 1 1 1
- - - 1 1 1 1
Ir Ir Ir Ir Ir Ir Ir
1 1 1 1 1 1 1
- - - 57 57 57 64
- - - Ir Ir Ir Ir
- - - Ir Ir Ir Ir
- - - Ir Ir Ir Ir
     
Internets mūsdienās ir kļuvis par ikviena cilvēka neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Internetu izmanto gan bērni, gan jaunieši, gan pieauguši cilvēki. Katrs internetu izmanto savām vajadzībām - gan spēlēm, gan komunikācijām, gan skolas, kā arī biznesa vajadzībām. Ikdienu visā pasaulē interneta lietotāju skaits kļūst aizvien lielāks. Internets paver plašas iespējas, tagad pat nav jāiziet no mājām, lai samaksātu rēķinus, pasūtītu ēdienu uz mājām vai pat reģistrētu biļeti kādai izrādei. Viss tas ir iespējams, ja izmanto internetu. Jo ātrāks Tev ir interneta pieslēgums, jo mazāk laika Tev nāksies pavadīt, lai veiktu kādu darbību. Kā zināms, laiks ir zelta vērtībā, katrs to vēlas izmantot maksimāli lietderīgi.

Katrs interneta lietotājs grib, lai interneta pieslēgums ir ātrs un stabils. Līdz ar to mēs vēlamies Tev ieteikt vislabāko piedāvājumu, kas šobrīd tirgū ir pieejams. Mūsu izvēle ir Lattelekom interneta pieslēgums. Lattelecom piedāvā interneta pieslēgumu sākot ar 2 Mbit/s līdz pat 100 Mbit/s.

Kā tad zināt, kāds interneta pieslēgums ir piemērots tieši Tev? Tas ir atkarīgs, kādam nolūkam Tev internets ir vajadzīgs. Ja Tu ikdienā pārbaudi tikai e-pastus, palasi pāris ziņu lapas, kā arī nomaksā maksājumus internetbankā, tad Tev pilnībā pietiks ar 2 Mbit/s.

Toties, ja Tu internetā pavadi lielāko dienas daļu, piemēram, strādā, mācies, spēlē spēles, skaties online režīmā filmas vai skaties HD video, tad Tev noteikti nepieciešams interneta pieslēgums ar ātrumu 100 Mbit/s. Ar interneta pieslēgumu 100 Mbit/s pat visprasīgākais indivīds būs pilnībā apmierināts, šis interneta pieslēgums sniedz neierobežotas iespējas. Filmu lejupielādēšana aizņems tikai pāris sekundes, filmas online režīmā varēsi skatīties bez problēmām, tā pat arī augšupielādes ātrums ir pietiekami liels, lai varētu ielādēt liela apjoma failus.

Mūsu izvēle ir internets optika 3 + Tv. Pieslēdzot vislabāko interneta pieslēgumu, vari pieslēgt arī televīziju un tas viss tikai par 19.98 Ls mēnesī. Kamēr pats sērfosi internetā, pārējie ģimenes locekļi varēs skatīties jaunākās filmas, iemīļotos seriālus vai izglītojošas programmas. Lielisks piedāvājums tieši Tev, nav ko gaidīt! Izvēloties šo komplektu varēsi pieslēgt divus datorus ar divām dažādām IP adresēm, kā arī Tev būs pieejams diennakts atbalsts.